Müşteri güven odaklı hizmet sunmaktır.Gizlilik esaslı hizmet sunarak gerek satıcıya, gerek alıcıya ve gerekse faaliyet gösteren sektörlerde doğabilecek tüm risklerin önüne geçerek irtibatlı temsil kültürünü yerleştirmektedir. Doğru satıcı doğru alıcı ile yatırım modelinin tam karşılığında yatırımı doğru destekle (devlet destekleri, fon kaynakları, hibeler, teşvikler,banka kredileri   vb..) yatırımcıları bir araya getirmektedir.

 

Firmamız amacı alan ,satan ve kiralayan yatırımcıyı karşılıklı bir araya getirmektir. Gayrimekulün alınmasına ,satılmasına ve kiralanmasına aracılık etmektedir. Alıcı ve satıcı yatırımcılara da her türlü danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

 

2007 yılından beri özellikle İç Anadolu Bölgesinde ve tüm Türkiye’de danışmanlık hizmeti veren orta ölçekli firmalara potansiyel hizmet vermek üzere şirketleştirilmiş ve 2015 yılında Anda Mimari Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kurulmuştur.

 

2015 yılı kuruluşlu bir firma olmamıza rağmen danışmanlık hikayemiz Atagündüz İnşaat Taah. Tar. Tur. Mad. Nak. Tic. Ve San. A.Ş. çatısı altında Atagündüz Danışmanlık olarak 10 yıllık bir serüvendir.

 

 

Eskişehir Web Tasarım